מאמר ודף עבודה באנגלית בנושא: חיות משק והמהפכה החקלאית

כיתותי'-יב'
משך45 דק'
תחומי לימודאנגלית, היסטוריה, מדעים
עזריםמאמר ודף עבודה


מערך זה, הרכבנו במיוחד, תוך התייחסות משולבת למיומנויות נדרשות מתכנית הלימודים של משרד החינוך בתחום הדעת: אנגלית ולהתאמות המעודכנות העולות מהרפורמה לשלב בתכנית: תכנים ומיומנויות בנושא שינויי האקלים.
המאמר שבחרנו לערוך לצרכי לימוד, פורסם במקור ב2015 באתר The Guardian ומצאנו אותו מותאם ללימוד בכיתות הגבוהות המתכוננות לבגרות באנגלית ועונה על הדגשים החדשים בתכנית הלימוד באנגלית המעודדים קידום ערכים של מחויבות לטבע וצדק סביבתי.

החומרים הכתובים המוגשים כאן מיועדים להשיג מטרות המורה לאנגלית בכיתה:
הרחבת אוצר המילים בכתב, הבנת הנקרא ולמידת דקדוק מתוך ההקשר.
מעבר לכך, אנו מוצאות שהבחירה שלך כמורה בתוכן שתפגוש הכיתה, יש לה משמעות רבה, והיא מזמנת הזדמנויות יקרות מפז להעלות לסדר היום דיון בנושאים חשובים שקרובים לליבנו.

מאמר זה, שכתב יובל נח הררי, מתאר ברהיטות ופשטות את המהלך ההיסטורי של התגלגלות האדם ממין של נוודים-לקטים ל"בעלי" אדמות המשתמשים בבעלי-חיים לצרכיהם. הוא מסביר את הבעיות האתיות והמוסריות שמצב זה ייצר וקורא לפעולה ולשינוי תודעתי במהרה בימנו.

החומרים מוכנים לקריאה ועבודה של התלמידים. אנחנו מזמינות אותך להשתמש בהם לצרכיך, ולהרחיב את הפעילות עליהם כפי שיימצא לנכון. הטקסט יכול להזמין את התלמידים לפעילות-חקר, פעילות של דיבייט ואפילו פעילות יצירתית של הכנת עזרים חזותיים במגוון אמצעים.
למידת שפה יכולה להיתרם רבות, כאשר היא קורית במרחבים השונים ומשלבת תחומים שונים של כישורי החיים.

bb_pages

דילוג לתוכן